Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem

Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem

Cena produktu Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem není známa.

 

Popis produktu Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem: Po mnoha modelech s využitím rádiové frekvence 27 MHz a později také 2.4 GHz přichází od firmy Genius model, který využívá vhodnější bezdrátovou technologii: Bluetooth. Navigator 900 pracuje se st... > více informací


Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem - popis

nahoru

Po mnoha modelech s využitím rádiové frekvence 27 MHz a později také 2.4 GHz přichází od firmy Genius model, který využívá vhodnější bezdrátovou technologii: Bluetooth. Navigator 900 pracuje se standardem BT 2.0 EDR, díky čemuž nabízí spolehlivou funkčnost až do 10 metrů od přijímače a možnost využití libovolného BT přijímače. Optický senzor je díký 800 dpi mnohem přesnější, než naprostá většina levných optických myší a mnohonásobně citlivější, než běžné kuličkové myši. Oproti nim má celou řadu výhod: není potřeba ji čistit - barevná LED dioda, ukrytá v podvozku myši nepřichází do kontaktu s podložkou a nezanáší se. Optická myš je také schopna fungovat na prakticky libovolném, zpravidla i nerovném povrchu. Výhoda bezdrátové komunikace je zřejmá: již žádné překážející dráty a omezení z toho plynoucí. Myš je dodávána včetně přijímače do USB portu, nicméně můžete použít svůj vlastní stávající Bluetooth adaptér či zvolit nový dle vlastního uvážení. Napájení je řešeno dvěma bateriemi standardní velikosti AA a jejich stav je indikován přímo na myši. Myš moderního designu, s kombinací dvou odstínů černého a lehce stříbřitého plastu - vhodná pro praváky i leváky, nabízí dvě tlačítka nenápadně zapuštěna do designu horního krytu a rolovací kolečko, které dokáže mimo jiné fungovat jako tlačítko třetí. Myš je primárně určena pro operační systémy Windows 98 a vyšší či Mac OS.

Výrobce Genius

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Redukce, přepínače klávesnice, Přelepky na klávesnici, Trackbally.

Nejlevnější Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem akční ceny - Levné Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Genius Navigator 900BT Pro 800dpi s BT donglem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myši.