GIGABYTE GM-M7700

Cena produktu GIGABYTE GM-M7700 není známa.

 

Popis produktu GIGABYTE GM-M7700: Popis produktu GIGABYTE GM-M7700 je kompaktní laserová myš, která se chlubí vysoce precizním snímačem a celkem šesti tlačítky. Díky svým rozměrům a miniaturnímu přijímači se hodí především pro ... > více informací


GIGABYTE GM-M7700 - popis

nahoru

Popis produktu

GIGABYTE GM-M7700 je kompaktní laserová myš, která se chlubí vysoce precizním snímačem a celkem šesti tlačítky. Díky svým rozměrům a miniaturnímu přijímači se hodí především pro použití u notebooků.

Laserový senzor s možností přepínání rozlišení mezi 800 a 1600 dpi vyhoví požadavkům většiny uživatelů. Pro přepínání rozlišení, ve kterémkoliv okamžiku, je myš vybavena speciálním, šestým tlačítkem. Laserová technologie snímání pohybu dále zajišťuje precizní pohyb na většině površích, vyjma povrchů ze skla a s lesklou úpravou.

Výhoda bezdrátové komunikace je zřejmá: již žádné překážející dráty a omezení z toho plynoucí. Myš s počítačem komunikuje na rádiové frekvenci prostřednictvím přijímače, který připojíte do portu USB a díky jeho velikosti na něj úplně zapomenete.

Myš moderního designu a nejednoho uživatele potěší tlačítka "vpřed" a "zpět" využitelná především při prohlížení internetových stránek. Dalším ovládacím prvkem je skrolovací kolečko, které umožňuje posun ve všech čtyřech směrech.

Rozhraní:

USB

Ergonomie:

pravoruká

Počet tlačítek:

5

Technologie

Snímač pohybu:

Laserový

Bezdrátová technologie:

Radio Frequency

Mechanický scrolling:

Ano

Čtyřsměrný scrolling:

Ano

Výrobce Gigabyte

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GIGABYTE GM-M7700 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Redukce, přepínače klávesnice, Přelepky na klávesnici, Trackbally.

Nejlevnější GIGABYTE GM-M7700 akční ceny - Levné GIGABYTE GM-M7700

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GIGABYTE GM-M7700 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GIGABYTE GM-M7700 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myši.