Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2

Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2

Cena produktu Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2 není známa.

 

Popis produktu Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2: Bezdrátová laserová myš, 2,4GHz, USB/PS2, kolečko s funkcí ZOOM a vertikálním a horizontálním posunem, inteligentní řízení spotřeby, programovatelná tlačítka pro navigaci a e-mail. Bezdrátová lase... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2 - popis

nahoru

Bezdrátová laserová myš, 2,4GHz, USB/PS2, kolečko s funkcí ZOOM a vertikálním a horizontálním posunem, inteligentní řízení spotřeby, programovatelná tlačítka pro navigaci a e-mail. Bezdrátová laserová myš s tlačítky pro upozornění na e-maily a okamžité zprávy a s mikropřijímačem Digitální bezdrátová technologie pracující na frekvenci 2,4 GHz poskytuje úroveň spolehlivosti, jaké tradiční bezdrátové myši s frekvencí 27 MHz nemohou dosáhnout Mikropřijímač je připojen přímo k portu USB, takže se zbavíte kabelů Dokonalejší laserové snímání pohybu umožňuje bezproblémové používání na povrchu, na kterém nemohou pracovat optické myši* Automatická správa napájení vypíná nebo zapíná myš na základě synchronizace s počítačem a upozorňuje na vybití baterií Naklápěcí kolečko s funkcí přiblížení umožňuje posun ve vodorovném nebo svislém směru a přiblížení či oddálení obrazu Programovatelná tlačítka pro navigaci vpřed a zpět umožňují rychlé procházení webových stránek a rozsáhlých dokumentů Připojení USB/PS/2 pro systém Windows® 98, 2000, ME nebo XP Myš Logitech® MX™610 Laser Cordless Mouse zdokonaluje výkon díky maximálně přesnému laserovému snímání pohybu na více typech povrchu a digitální bezdrátové technologii pracující bez rušení na frekvenci 2,4 GHz. Tato první inteligentní myš na světě zvyšuje životnost baterií tím, že se synchronizovaně zapíná a vypíná zároveň s počítačem, zjišťuje a odstraňuje rušení jinými bezdrátovými zařízeními a upozorňuje na vybití baterií. Snadno nakonfigurovatelná tlačítka pro upozornění na e-maily a okamžité zprávy se rozsvítí, jakmile vám jsou doručeny zprávy od vybraných přátel a partnerů. Ovládání hlasitosti zvyšuje pohodlí při práci, tlačítka pro navigaci vpřed a zpět umožňují rychlé procházení webových stránek a dokumentů a naklápěcí kolečko s funkcí přiblížení a oddálení obrazu je velmi vhodné pro prohlížení digitálních fotografií nebo tabulek.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.

Nejlevnější Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2 akční ceny - Levné Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Logitech myš Laser mouse MX610 cordless, USB/ PS/2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myši.