Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero

Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero

Cena produktu Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero není známa.

 

Popis produktu Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero: Tablet Intuos3 A4 oversize DTP s aktivní plochou 30 x 30 cm (12"x 12") nabízí dostatečný prostor pro všechny designérské a grafické aplikace. Je vybaven osmi volně programovatelnými Express tlačít... > více informací


Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero - popis

nahoru

Tablet Intuos3 A4 oversize DTP s aktivní plochou 30 x 30 cm (12"x 12") nabízí dostatečný prostor pro všechny designérské a grafické aplikace. Je vybaven osmi volně programovatelnými Express tlačítky. Lze na ně nastavit nejpoužívanější příkazy nebo klávesové zkratky. Plynulost práce se tím posouvá do zcela nové roviny. Navíc doplněním o Touch Strip (zoomování v grafických aplikacích) a pero Grip Pen je tento posun ještě výraznější. Precizní a přirozené kreslení, retušování nebo design je zajištěno 1024 úrovněmi přítlaku pera a rozlišením 5080 dpi. Žádné jiné vstupní zařízení nenabízí tak jemnou obsluhu a tak přirozený výsledek, tolik podobný reálné tvorbě. Navigace ve velkých souborech je díky absolutnímu pozicování tabletu a vysoké přesnosti pera velmi precizní a rychlá. Šestice volitelných nástrojů k tabletu Intuos3, Art Marker, Airbrush, Classic Pen, Ink Pen, Mouse a Lens Cursor posouvá hranice ještě dále a umožní dostat z tabletů Intuos3 maximum. Všechna pera Intuos3 jsou navíc plně kompatibilní s LCD tabletem Wacom Cintiq 21UX.

Výrobce Wacom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Redukce, přepínače klávesnice, Přelepky na klávesnici, Trackbally.

Nejlevnější Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero akční ceny - Levné Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom Intuos3 A4 oversize Tablet DTP, USB, pero najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myši.