Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero

Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero

Cena produktu Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero není známa.

 

Popis produktu Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero: První širokoúhlý tablet Intuos3 A5 Wide je reakcí na požadavky uživatelů ze segmentu trhu LCD monitorů a širokoúhlých notebooků a nabízí aktivní plochu 6x11 palců, což znamená poměr stran 16:10, c... > více informací


Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero - popis

nahoru

První širokoúhlý tablet Intuos3 A5 Wide je reakcí na požadavky uživatelů ze segmentu trhu LCD monitorů a širokoúhlých notebooků a nabízí aktivní plochu 6x11 palců, což znamená poměr stran 16:10, což daleko lépe odpovídá rozměrům širokoúhlých displejů na dnešním trhu, včetně cinema displejů firmy Apple. Intuos3 A5 Wide je především vhodný pro kombinaci s širokoúhlým notebookem. Výhodou pro trh digitální fotografie, grafického designu a prostředí video editace je fakt, že širokoúhlý tablet je daleko vhodnějším pro práci na dvou monitorech současně. Je to způsobeno tím, že jakmile dochází k mapování standardních tabletů (poměr stran 4:3) na širokoúhlý monitor, nebo více monitorů, většinou také dojde ke zkreslení zobrazených objektů, protože proporce tabletu jednoduše neodpovídají proporcím monitoru nebo monitorů. Stejná technologie Intuos3 A5 Wide přichází se stejnými parametry a funkcemi jako všechny předchozí tablety řady Intuos3, takže uživatel najde i u tohoto nového modelu populární Express tlačítka a Touch Strip. Express tlačítka jsou umístěna o obou stranách tabletu (čtyři plus čtyři), jsou konfigurována jako nejčastěji používané klávesy, ale jsou zároveň plně konfigurovatelné uživatelem. Dva prožky, tzv. Touch Stripy fungují z továrního nastavení jako posuvník stránky, v grafických aplikacích jako nástroj Lupa, který slouží pro zmenšování nebo zvětšování obrázku. Pomocí Expres tlačítek a Touch Stripu je práce zase o poznání efektivnější a rychlejší. Intuos3 A5 Wide nabízí rovněž velmi vysokou přesnost práce a to díky rozlišení 5.080 dpi a 1.024 úrovním přítlaku jak na hrotu pera tak na opačném konci, nastaveném jako guma. Každý tablet řady Intuos3 je schopný rozpoznat náklon pera až 60 stupňů a jedinečné ID každého nástroje, kdy tablet automaticky rozpozná individuální jedinečné nastavení pera (myši, Airbrushe, Art Markeru atd.).

Výrobce Wacom

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Redukce, přepínače klávesnice, Přelepky na klávesnici, Trackbally.

Nejlevnější Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero akční ceny - Levné Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom Intuos3 A5 Wide tablet, pero najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myši.