Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless

Cena:

11 599

Hlídat lepší cenu

Popis produktu 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless: Popis produktu 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless 3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, kt...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Alza.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Alza.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless - popis

Popis produktu

3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless
3D myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. SpaceMouse Pro je špičková profesionální bezdrátová 3D myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její precizní design s vysokou ergonomií a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují. Když spojíte výkon 3D myši SpaceMouse Pro Wireless s myší CadMouse a podložkou CadMouse Pad, získáte nepřekonatelné nástroje pro své projekty.

Bezdrátová svoboda
SpaceMouse Pro Wireless poskytuje připojení bezdrátovou technologií v pásmu 2,4 GHz. Stačí připojit miniaturní USB přijímač do PC nebo Mac a můžete používat spolehlivé bezdrátové ovládání na stejné úrovni jako v případě drátového připojení. 3D myš může pracovat až dva měsíce bez nabíjení, a když dojde energie, stačí připojit USB kabel a pokračovat v práci, myš se zatím nabije.
Přesný pohyb ve vašich projektech
Snímač s technologií šesti stupňů volnosti přináší dokonalou kontrolu pohybu do vaší ruky. S rychlým přístupem k pohledům je práce s 3D modely snazší, než kdykoliv dříve. Klávesy QuickView zajišťují rychlý přístup k pohledům a s ovládacím kolečkem 3D myši získáte intuitivní 3D navigaci.

Mnoho praktických funkcí
S 3D myší SpaceMouse Pro Wireless budete mít okamžitý přístup k 4 oblíbeným příkazům aplikace a vždy to budou ty správné nástroje, protože funkce inteligentních funkčních kláves se automaticky aktualizuje při změně aplikace nebo prostředí. Dokonalý přehled pak získáte na displeji na monitoru, který poskytuje praktickou vizuální vazbu pro příkazy přiřazené inteligentním funkčním klávesám. Vyhrazené funkční klávesy Ctrl, Shift, Alt a Esc šetří čas jinak věnovaný přesouvání ruky na klávesnici. K dispozici máte také virtuální numerickou klávesnici NumPad pro zadávání číselných dat ve vašich aplikacích.

Ovladače 3DxWare 10
3Dconnexion nabízí jediný ovladač 3DxWare 10 pro celou produktovou řadu včetně modelů CadMouse a SpaceMouse. Jedná se o uživatelsky přívětivé a zároveň vysoce funkční rozhraní, které vám umožní přizpůsobit a optimalizovat vaše produkty 3Dconnexion pro špičkové výkony.
Klíčové vlastnosti
Špičková profesionální bezdrátová 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless navržená pro práci v CAD aplikacích nabízí snímač s technologií šesti stupňů volnosti. 4 inteligentní funkční klávesy a displej na obrazovce pro vizualizaci funkcí přiřazených k funkčním klávesám poskytují rychlý přístup k funkcím a dobrý přehled. K dispozici máte dále klávesy QuickView, přepínač rotace, funkční klávesy (Ctrl, Alt, Shift, Esc), virtuální numerickou klávesnici na monitoru a celkem pak 15 programovatelných kláves. Připojení lze využít bezdrátové 2.4 GHz nebo kabelové USB. K napájení slouží interní dobíjecí baterie. Rozměry 3D myši činí 204 × 142 × 58 mm a hmotnost 563 g.

Rozhraní:

USB

Počet tlačítek:

15

Rozměry/Váha

Výška [mm]:

58

Šířka [mm]:

142

Hloubka [mm]:

204

Hmotnost [g]:

665

Výrobce 3dconnexion

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3Dconnexion SpaceMouse PRO Wireless užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.