Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit

Cena:

od 6 159 Kč do 6 681 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit: Popis produktu Sada pro profesionály - 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit Maximální flexibilitu při tvůrčí práci vám přináší speciální sada 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit. Využijte obrovské ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem T.S.BOHEMIA, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem T.S.BOHEMIA popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem EuroKing, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem EuroKing popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit - popis

Popis produktu
Sada pro profesionály - 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit
Maximální flexibilitu při tvůrčí práci vám přináší speciální sada 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit. Využijte obrovské možnosti současné práce se SpaceMouse a CadMouse, každá v jedné ruce. Jejich potenciál se tak znásobí a vaše produktivita také.
 

Sada obsahuje:

* 3D myš SpaceMouse Wirelless a praktické pouzdro,
* Myš CadMouse Wireless a praktické pouzdro
* Podložku CadMouse Pad Compact,
* Bezdrátový přijímač USB

Buďte flexibilněji - 3Dconnexion SpaceMouse Wireless
Moderní inženýrské pracoviště je nyní mnohem rozmanitější, flexibilnější a mobilnější než dosud bývalo. Ať prohlížíte vaše 3D výkresy s kolegy, nebo prezentujete vaše návrhy na setkání, SpaceMouse Wireless vám nabízí funkci efektivního navigování v 3D aplikacích, ať jste kdekoliv.
 

To nejlepší pro vás
* Snímač s technologií šesti stupňů volnosti 3Dconnexion (6Dof)
* Dvě programovatelné klávesy
* SpaceMouse Wireless nabízí dvě opce připojení
* Součástí kompaktní a lehké přepravní pouzdro s odolným povrchem
* Baterie s výdrží 1 měsíc

Přesný pohyb ve vašich projektech
Patentovaný snímač s technologií šesti stupňů (6DoF) přináší dokonalou kontrolu pohybu do vaší ruky. Byl navržený speciálně pro manipulaci digitálním obsahem nebo polohami kamery v předních CAD aplikacích. Prostým zatlačením, zatažením, otáčením nebo nakláněním ovládacího kolečka 3Dconnexion lze intuitivně posunovat, přibližovat nebo vzdalovat a otáčet model. Souběžně vaše druhá ruka může volně ovládat běžné funkce myši jako vybírání, vytváření nebo úpravy modelu.
 

Spolehlivé bezdrátové připojení
Spolehlivé připojení technologií šesti stupňů volnosti, bezdrátové technologie 4 GHz a nabíjecí Li-on baterie tvoří z 3D myši spolehlivé a bezdrátové zařízení.
Připojte myš buď přes univerzální USB přijímač, nebo USB kabel a to během nabíjení zařízení. Díky velké kapacitě Li-on baterie, lze pracovat až jeden měsíc bez nabíjení.
Univerzální USB přijímač 3Dconnexion vám umožní připojit až pět bezdrátových produktů 3Dconnexion prostřednictvím jednoho malého přijímače USB.
 

Snadné použití
Každé ze dvou tlačítek SpaceNavigator otevírá své vlastní radiální menu, poskytující praktický přístup až k 8 aplikačním příkazům na kliknutí myši. Pomocí přehledného softwaru 3DxWare 10 si snadno vytvoříte vlastní radiální menu během několika sekund nebo si vyberete z užitečných předvoleb.
Jeden software, více zařízení - 3DxWare 10
3Dconnexion nabízí jeden software 3DxWare 10 pro celou produktovou řadu včetně modelů CadMouse a SpaceMouse. Jedná se o uživatelsky přívětivé a zároveň vysoce funkční rozhraní, které vám umožní přizpůsobit a optimalizovat vaše produkty 3Dconnexion pro špičkové výkony.
* přizpůsobte snadno a rychle nastavení a tlačítka pro vaši aplikaci a potřeby
* Využijte nové, zajímavé funkce
* Designujte, vytvářejte a navigujte novými odvážnými způsoby

Myš 3Dconnexion CadMouse Wireless
Myši 3Dconnexion poskytují konstruktérských týmů ty nejvyšší výkony. 3Dconnexion CadMouse Wireless je špičková profesionální bezdrátová myš, která vám usnadní práci v CAD aplikacích a zvýší vaši produktivitu. Její kompaktní design, vysokou přesnost a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Zaručeně vás potěší i přítomnost speciálního středového tlačítka.
Tato myš přináší úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují.
 

Kompaktní ergonomický design
Moderní koncepce inženýrství a mobilní pracoviště vyžadují výkonné přenosné zařízení. S novou myší CadMouse Wireless získáte specifické funkce CAD, jako je speciální středové tlačítko myši a inteligentní otočný ovladač.
 

Vysoký výkon
Vysoce přesný optický senzor zajišťuje, že kurzor myši je v souladu s vaším záměrem. Disponuje rozlišením 7200 DPI a rychlostí pollingu až 1.000Hz. Tento senzor je navzdory svému výkonu energeticky úsporný, pracovat můžete až 2 měsíce bez nutnosti nabíjení.  
 

Tři možnosti připojení
Pouze s CadMouse Wireless můžete zvolit mezi třemi druhy připojení a snadno mezi nimi přepínat. Pracujte bezdrátově pomocí univerzálního přijímače nebo připojte myš přes Bluetooth či pomocí USB kabelu.
Speciální 3Dconnexion Universal Receiver umožňuje připojit až 5 bezdrátových produktů 3Dconnexion přes jeden malý USB přijímač.
Zajímavé funkce
* Smart Mouse Wheel - Funkce Smart Scroll rozpozná typ aplikace, který skutečně používáte, a automaticky vybere správný způsob rolování.
* QuickZoom – Umožňuje snadné zvětšení a zmenšení geometrie jedním kliknutím na tlačítko palcem.

Pouzdra pro snadný transport
S mobilním pracovištěm často měníte polohu a potřebujete ochranu svého mobilního zařízení. K oběma myším jsou proto připravena kompaktní a lehká pouzdra s odolným povrchem.
 

Klíčové vlastnosti
3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Wirelless - špičková profesionální 3D myš pro práci v CAD aplikacích. Snímač s technologií šesti stupňů volnosti 3Dconnexion (6Dof). 2 tlačítka pro otevření menu a rychlý přístup k funkcím. Dvě možnosti připojení - univerzální USB přijímač nebo USB kabel. Nabíjecí lithium-ion polymerová baterie s výdrží až 1 měsíc. Rozměry 78mm x 78mm x 53mm. Hmotnost 450 g. Snadné použití. Přístup až k 8 oblíbeným příkazům aplikace. Software 3DxWare 10. Kompaktní provedení. Ocelová základna pro dokonalou stabilitu. Přepravní odolné pouzdro součástí. 
Myš 3Dconnexion CadMouse Wireless - kompaktní rozměry. Ergonomický design s vyjímatelným prostředním tlačítkem myši. Vysoký výkon. Nabíjecí baterie a vysoce přesný, energeticky úsporný optický senzor. Tři možnosti připojení. Pracujte bezdrátově pomocí univerzálního přijímače, Bluetooth nebo pomocí kabelu USB. Smart Wheel Wheel. Automaticky přepíná mezi plynulým posouváním a zoomem, spuštění kliknutím v CAD aplikacích. Rychlý zoom. Jednoduché zvětšení a zmenšení geometrie jedním kliknutím. Poskytuje rychlý přístup k vašim oblíbeným aplikacím. Součástí odolné lehké pouzdro. 7 tlačítek. 7200 DPI. Doba nabíjení 2 minuty, na jeden den používání. 7 hodin pro plné nabití, na dva měsíce provozu.
Podložka 3Dconnexion CadMouse Pad Compact poskytuje dokonalou kombinaci rychlosti a přesnosti pro vaši profesionální myš 3Dconnexion CadMouse. Je vybavena mikro-texturou, která umožňuje hladké a precizní pohyby myší díky dokonalému vyvážení mezi statickým a dynamickým třením.

Jak hodnotíte popis produktu?

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Ergonomie:

3D myš

Počet tlačítek:

7

Základní parametry

Připojení:

USB

Ergonomie:

3D myš

Počet tlačítek:

7

3D myš:

Ano

Technologie

Kolečko:

Mechanické

Další informace

Výrobce:
3DCONNEXION

Kód výrobce:
3DX-700067

EAN:
4260016340965

V nabídce od:
14. 4. 2018

Záruka:
2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost:
100 %

Výrobce 3dconnexion
Herní Ne
Typ snímání Optická
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3Dconnexion SpaceMouse Wireless Kit užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally, Přelepky na klávesnici.