Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition

3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition

Cena produktu 3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition není známa.

 

Popis produktu 3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition: MYSP002 3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition Používání 3D vstupního zařízení SpaceNavigator pro notebooky je tak jednoduché,jako by jste drželi modely v ruce. Jemné dotyky prstů na ovla...  Více informací


3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition - popis

MYSP002
3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition

Používání 3D vstupního zařízení SpaceNavigator pro notebooky je tak jednoduché,jako by jste drželi modely v ruce. Jemné dotyky prstů na ovladači lehce a přesně řídí pohyby 3D objektů.

SpaceNavigator pro notebooky se obsluhuje ve všech směrech velmi snadno. Umisťujete model,natáčíte,posouváte a zoomujete,vše v jednom jednoduchém a plynulém pohybu. 3D vstupní zařízení používáte společně s myší a obsluhujete jej volnou rukou. Ruka,která řídí myš,zároveň upravuje model a vybírá položky z menu.

Popis výrobku 3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition - 3D motion ovladač
Typ zařízení 3D motion ovladač
Rozměry (ŠxHxV) 7.8 cm x 7.8 cm x 5.3 cm
Váha 0.5 kg
Technologie propojení Kabelové - USB
Technologie detekce pohybu Optický
Počet tlačítek 2
Vlastnosti Ovládání rotace,Programovatelná tlačítka
Požadovaný operační systém Microsoft Windows 2000,Microsoft Windows XP,Microsoft Windows XP 64-bit Edition,Red Hat Enterprise Linux WS 3,SuSE Linux 9.0 nebo pozdější,Microsoft Windows Vista,Apple MacOS X 10.4.6 nebo vyšší,Microsoft Windows Vista (64-bitové verze)
Připravenost Certified for Windows Vista
Záruka výrobce Záruka 2 roky

Výrobce 3dconnexion

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 3Dconnexion SpaceNavigator Standard Edition užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.