Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

A4tech AK-5, myš, USB

A4tech AK-5, myš, USB

Cena produktu A4tech AK-5, myš, USB není známa.

 

Popis produktu A4tech AK-5, myš, USB: Elegantní počítačová myš od firmy A4tech určená především pro použití s vaším notebookem. Díky malým rozměrům a unikátnímu způsobu uložení kabelu v brašně zabere minimum místa, v té pravé chvíli s...  Více informací


A4tech AK-5, myš, USB - popis

Elegantní počítačová myš od firmy A4tech určená především pro použití s vaším notebookem. Díky malým rozměrům a unikátnímu způsobu uložení kabelu v brašně zabere minimum místa, v té pravé chvíli se však stane skvělým pomocníkem. Je vybavena třemi tlačítky a oblíbeným scrollovacím kolečkem, které usnadňuje prohlížení dokumentů či surfování po internetu. Kvalitní optický snímač dosahuje rozlišení 800dpi, což zaručuje maximální přesnost za každých okolností. Jak je u myší pro notebooky zvykem, připojuje se přes klasické USB rozhraní.

Výrobce A4Tech
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu A4tech AK-5, myš, USB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.