A4Tech G7-360N

Cena produktu A4Tech G7-360N není známa.

 

Popis produktu A4Tech G7-360N: Bezdrátová myš, kompaktní rozměry, technologie V-Track, nízká spotřeba - PowerSaver, RF 2,4 GHz bezdrátové připojení s přijímačem do USB, 1x AA baterie, 3 tlačítka včetně jednoho skrolovacího kole...  Více informací


A4Tech G7-360N - popis

Bezdrátová myš, kompaktní rozměry, technologie V-Track, nízká spotřeba - PowerSaver, RF 2,4 GHz bezdrátové připojení s přijímačem do USB, 1x AA baterie, 3 tlačítka včetně jednoho skrolovacího kolečka, dosah 15 m. Parametry Bezdrátová technologie: Radio Frequency Čtyřsměrné kolečko: Ne Ergonomie: univerzální Kolečko: Ano Laserová: Ne Optická: Ne Počet tlačítek: 3 Rozhraní: USB Trackball: Ne V-Track: Ano Společnost A4tech představuje bezdrátovou V-Track myš s označením G7-360N. Myš můžete používat k Vašemu počítači nebo notebooku, přičemž díky tomu, že je bezdrátová, Vám nikde nebudou překážet žádné kabely. Navíc má kompaktní rozměry. Myš je určena pro všechny běžné uživatele. Nabízí skvělé vlastnosti a optiku, mezi kterou patří optika V-Track, která Vám zaručí funkčnost myši na mramoru nebo chlupech. K počítači se připojuje pomocí miniaturního USB konektoru, který můžete nechat připojený i při přenášení notebooku. Komunikace s počítačem probíhá bezdrátově na rádiové frekvenci 2,4 GHz. Dosah signálu je až 15 metrů od přijímače. Myš funguje na základě jedné AA baterie. Samozřejmostí je provedení pro praváky i leváky. Myš G7-360N je kompatibilní s operačními systémy Windows 2000, XP, Vista, a 7. Myš má tři tlačítka včetně jednoho skorolovacího kolečka.

Výrobce A4Tech
Počet tlačítek 3
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu A4Tech G7-360N užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.