Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Genesis Xenon 400 NMG-0956

Genesis Xenon 400 NMG-0956

Cena produktu Genesis Xenon 400 NMG-0956 není známa.

 

Popis produktu Genesis Xenon 400 NMG-0956: Myš Genesis Xenon 400 Lehká, výkonná herní myš nabízí ty nejlepší možnosti pro hraní akčních her, stříleček i dalších žánrů. Předně oceníte možnost nastavení rozlišení až 5200 DPI. Maximální spol...  Více informací


Genesis Xenon 400 NMG-0956 - popis

Myš Genesis Xenon 400
Lehká, výkonná herní myš nabízí ty nejlepší možnosti pro hraní akčních her, stříleček i dalších žánrů. Předně oceníte možnost nastavení rozlišení až 5200 DPI. Maximální spolehlivost pak zajistí spínače s životností až 10 milióny kliků s rychlou odezvou.

* Výborná ergonomie
* 8 programovatelných tlačítek + mechanické kolečko
* Spínače se životností 10 miliónů kliknutí
* Maximální rychlost zpracování dat 5300 FPS
* Rychlá odezva 1ms
* Optický senzor PMW3320
* RGB podsvícení
* Snajperské tlačítko
* Odolné zpracování

Výborný výkon
Citlivé spínače nabízejí životnost až 10 miliónů kliknutí, rychlou odezvu a dokonalou přesnost. Díky přepínači DPI můžete rychle a jednoduše přepínat mezi úrovněmi citlivosti až do 5200.

2 na víc
Dodatečná tlačítka - do jednoho z nich si můžete nastavit například funkci přepínání mezi 3 režimy, což znamená, že uživatel si může do každého z nich uložit libovolné nastavení a přecházet mezi režimy jediným zmáčknutím tlačítka, bez přerušování hry. Druhé dodatečné tlačítko je umístěné na levým boku myši, které profesionály často používají jako palební, nebo snajperské tlačítko, co jim pomáhá snadněji překonat soupeře.
Hrajte s vlastním nastavením
Součástí herní myši je pokročilý software s editorem maker a profilů, který umožňuje naprogramovat velké množství funkci a přizpůsobit myš svým požadavkům. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechny nastavení i v případu připojení myši do jiného počítače.

RGB podsvícení
Pokročilý software nabízí také možnost nastavení podsvícení myši až v 16 milionů barvách, kde jsou dostupné 3 režimy nastavení: stálé, pulzující a neonové.
Klíčové vlastnosti
Optická myš Genesis Xenon 400 nabízí velmi solidní výkon, rychlou odezvu a dlouhou životnost až 10 miliónů kliknutí. Myš připojíte k zařízení odolným kabelem s USB konektorem. Přesné pohyby a rychlou odezvu zajistí výkonné spínače a volitelné dpi až 5200. Výborná ergonomie a její pečlivé zpracování zaručuje maximální pohodlí a skvělé výsledky při hře. Rozhraní USB, kabel s délkou 2m, doba odezvy 1ms.

Výrobce Genesis

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genesis Xenon 400 NMG-0956 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Trackbally, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.