Genius DX-6800

Cena produktu Genius DX-6800 není známa.

 

Popis produktu Genius DX-6800: Genius je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Tentokrát nám výrobce představil kv...  Více informací


Genius DX-6800 - popis

Genius je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Tentokrát nám výrobce představil kvalitní bezdrátovou myš DX-6800, která používá citlivý optický snímač, zajistí rychlý přístup k funkcím Windows 8 a umožňuje použití AAA i AA baterií, čímž si můžete vybrat mezi nižší hmotností a velmi dlouhou výdrží baterie.
Myš je vybavena čtyřmi tlačítky - levé, pravé, střední (společné s scrollovacím kolečkem) a tlačítko funkční - předchozí stránka v klasickém použití, nebo pro snadný přístup k funkcím systému Windows 8. Myš je díky svému ergonomickému tvaru vhodná pro praváky a nabízí jim vysokou dávku pohodlí. Snímač myši má vysoké rozlišení 1200dpi pro přesný a plynulý pohyb po obrazovce, který oceníte u kancelářských programů, tak i při občasném hraní akčních her.
Myš má kompaktní rozměry, a proto se hodí i k notebookům, kde se dobře vejde do kapsy na příslušenství u většiny druhů brašen. Bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 2.4 GHz a do počítače se zapojuje pouze velmi malý USB přijímač, který vyčnívá z USB portu pouze nejnutnější částí a tím chrání USB port proti poškození při neopatrné manipulaci s notebookem.

Základní parametry
Rozhraní: USB

Ergonomie: univerzální

Počet tlačítek: 4

Technologie
Snímač pohybu: Optický

Bezdrátová technologie: Radio Frequency

Mechanický scrolling: Ano

Výrobce Genius
Počet tlačítek 4
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius DX-6800 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.