Genius DX-7000

Cena produktu Genius DX-7000 není známa.

 

Popis produktu Genius DX-7000: Základní parametry Ergonomie: pravoruká Počet tlačítek: 3 Rozhraní: USB Technologie BlueEye: Ano Mechanický scrolling: Ano Ostatní parametry Bezdrátová technologie: Radio Frequency Genius je celos...  Více informací


Genius DX-7000 - popis

Základní parametry Ergonomie: pravoruká Počet tlačítek: 3 Rozhraní: USB Technologie BlueEye: Ano Mechanický scrolling: Ano Ostatní parametry Bezdrátová technologie: Radio Frequency Genius je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Tentokrát nám výrobce představil kvalitní bezdrátovou myš DX-7100, která používá technologii BlueEye, takže můžete pracovat téměř kdekoli (pracuje i na mramorovém, prašném či skleněném povrchu). Myš je vybavena standardní sestavou tlačítek - dvojici těch tradičních doplňuje rolovací kolečko, které zároveň funguje jako tlačítko třetí. Myš je díky svému ergonomickému tvaru vhodná pro praváky a nabízí jim vysokou dávku pohodlí a měkké gumové plochy komfortní dlouhodobé užívání. Snímač myši má vysoké rozlišení 1200dpi pro přesný a plynulý pohyb po obrazovce, který oceníte jak u kancelářských programů, tak i při občasném hraní akčních her. Myš má velmi malé rozměry 101 x 67 x 39 mm a proto se hodí i k notebookům, kde se dobře vejde do kapsy na příslušenství u většiny druhů brašen. Přenos například v kapse také není nikterak nepříjemný díky nízké hmotnosti pouhých 65g. Hlavní vypínač myši zajistí, prodlouženou vydrž myši na jednu AA baterii. Bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 2.4 GHz a do USB portu počítače se zapojuje pouze miniaturní USB přijímač, který přesahuje z USB portu pouze nejnutnější částí a tím chrání USB port proti poškození při neopatrné manipulaci s notebookem.

Výrobce Genius
Počet tlačítek 3
Herní Ano
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius DX-7000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.