Genius DX-7100

Cena produktu Genius DX-7100 není známa.

 

Popis produktu Genius DX-7100: Bezdrátová myš kompaktních rozměrů vhodná pro práci i občasné hraní, BlueEye technologie, rozlišení snímače 1200dpi, pravoruké provedení, 5 tlačítek, pico USB přijímač malých rozměrů, hlavní vypín...  Více informací


Genius DX-7100 - popis

Bezdrátová myš kompaktních rozměrů vhodná pro práci i občasné hraní, BlueEye technologie, rozlišení snímače 1200dpi, pravoruké provedení, 5 tlačítek, pico USB přijímač malých rozměrů, hlavní vypínač myši, napájení AA baterie, hmotnost pouze 62 g. Parametry Bezdrátová technologie: Radio Frequency BlueEye: Ano Ergonomie: pravoruká Kolečko: Ano Laserová: Ne Optická: Ne Počet tlačítek: 5 Rozhraní: USB Trackball: Ne Genius je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Tentokrát nám výrobce představil kvalitní bezdrátovou myš DX-7100, která používá technologii BlueEye, takže můžete pracovat téměř kdekoli (pracuje i na mramorovém, prašném či skleněném povrchu). Myš je vybavena pěticí tlačítek - levé, pravé, střední (společné s scrollovacím kolečkem), funkční - předchozí a následující stránka na levé straně myši. Myš je díky svému ergonomickému tvaru vhodná pro praváky a nabízí jim vysokou dávku pohodlí. Snímač myši má vysoké rozlišení 1200dpi pro přesný a plynulý pohyb po obrazovce, který oceníte u kancelářských programů, tak i při občasném hraní akčních her. Myš má velmi malé rozměry 98 x 60 x 30 mm a proto se hodí i k notebookům, kde se dobře vejde do kapsy na příslušenství u většiny druhů brašen. Přenos například v kapse také není nikterak nepříjemný díky nízké hmotnosti pouhých 62g. Hlavní vypínač myši zajistí, vydrž myši až 6 měsíců na AA baterie. Bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 2.4 GHz a do počítače se zapojuje pouze velmi malý pico USB přijímač, který vyčuhuje z USB portu pouze nejnutnější částí a tím chrání USB port proti poškození při neopatrné manipulaci s notebookem. Výrobce uvádí kompatibilitu s operačními systémy Windows XP, Vista i 7. Podporovaný je také operační systém Mac X 10.4+.

Výrobce Genius
Počet tlačítek 5
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius DX-7100 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Trackbally nebo Přelepky na klávesnici, Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice.