Genius NX-6500

Cena produktu Genius NX-6500 není známa.

 

Popis produktu Genius NX-6500: Bezdrátová myš NX-6500 Ekonomicky přívětivá bezdrátová myš Genius NX-6500 patří mezi velmi úsporné modely, kterým stačí pro provoz pouze jedna baterie na celou řadu měsíců. Bezdrátové myši jsou s... > více informací


Genius NX-6500 - popis

nahoru

Bezdrátová myš NX-6500
Ekonomicky přívětivá bezdrátová myš Genius NX-6500 patří mezi velmi úsporné modely, kterým stačí pro provoz pouze jedna baterie na celou řadu měsíců. Bezdrátové myši jsou skvělým doplňkem pro notebooky nebo ultrabooky. Pokud jste příznivcem bezdrátové svobody, lze je samozřejmě použít i pro ovládání jiných přístrojů jako jsou počítačové stanice nebo All in One  sestavy. Dosah signálu je až 10metrů.
Design a vylepšení
Její skromný, nicméně elegantní design potěší a zároveň má i své praktické využití jako jsou pogumované bočnice pro snazší uchopení. Myška se vyrábí ve třech stylových barevných provedeních a díky tomu si jistě každý vybere barvu, která mu bude nejbližší.
Jednoduchá obsluha
Myš Genius NX-6500 poskytuje trojici základních tlačítek pro snadnou obsluhu.
Běžné levé a pravé tlačítko je uprostřed doplněno scrolovacím kolečkem pro pohyby na stránce. Myšku mohou používat praváci i leváci, neboť má univerzální symetrický design.
Nízká spotřeba
Myšku napájí pouze jedna AA baterie,
díky její velmi malé energetické náročnosti infračerveného snímače. Výrobce uvádí maximální výdrž až 18
měsíců na jednu baterii. Díky tomu nebudete muset, tak často měnit baterii uvnitř myšky a můžete se nerušeně soustředit na zábavu, práci nebo herní nasazení.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátová optická myš s vysokým rozlišením infračerveného snímače 1200dpi, který je navíc velmi nenáročný na energetickou spotřebu. Myš disponuje dvojicí klasických tlačítek, levým a pravým, doplněných o rolovací kolečko. Přenos dat probíhá na radiové bezdrátové frekvenci 2,4GHz a jeho dosah je až
10 metrů od přijímače. O napájení se stará jedna AA baterie, s deklarovanou výdrží výrobce až 18
měsíců. Díky symetrickému tvaru a pogumovaným okrajům je velmi snadno uchopitelná
do obou rukou.
Rozměry myšky jsou 97,95 x 60,91 x 36,64 mm a její hmotnost je 57g.

Výrobce Genius
Herní Ano
Typ snímání Optická
Bezdrátová Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius NX-6500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally, Přelepky na klávesnici.

Nejlevnější Genius NX-6500 akční ceny - Levné Genius NX-6500

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Genius NX-6500 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Genius NX-6500 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Myši.