Genius X-G510

Cena produktu Genius X-G510 není známa.

 

Popis produktu Genius X-G510: Dostupná laserová herní myš Genius X-G510 Společnost Genius představila cenově dostupnou a vysoce kvalitní herní myš Genius X-G510 s precizním laserovým snímačem. Tuto myš ergonomického designu o...  Více informací


Genius X-G510 - popis

Dostupná laserová herní myš Genius X-G510
Společnost Genius představila cenově dostupnou a vysoce kvalitní herní myš Genius X-G510 s precizním laserovým snímačem. Tuto myš ergonomického designu ocení všichni, kteří chtějí využívat vlastností profesionální periferie naplno. Můžete si ji přizpůsobit pro dosažení optimálního herního výkonu a tím se přiblížit na vítězné pozice ve hře.
Herní edice
Požadavky na herní myš jsou zřejmé - rychlé a přesné snímání pohybu, schopnost vyrovnat se s rychlými pohyby apod. Myš Genius X-G510 nabízí promyšlený design s 6ti tlačítky a precizní laserový snímač.
Báječná přizpůsobitelnost
Použitý optický snímač nabízí rozlišení až 2000 dpi s možností nastavení v hodnotách 500/ 1000/ 1500/ 2000 dpi a to velmi rychle přímo ve hře pomocí speciálního tlačítka. Vestavěná paměť umožňuje uložení až tří různých profilů a upravovat lze až 21 maker.
Klíčové vlastnosti
Laserový snímač myši Genius X-G510 nabízí rozlišení 500 až 2000 dpi. Na jejím unikátním těle se nachází celkem 6 tlačítek - levé, pravé, prostřední společné s rolovacím kolečkem, tlačítko pro přepínání rozlišení a tlačítka vpřed a zpět. Vestavěna je paměť pro uložení profilů a maker. K počítači se připojí pomocí USB konektoru a opleteného kabelu s dlouhou životností.

Základní parametry
Rozhraní: USB

Ergonomie: pravoruká

Počet tlačítek: 6

Herní: Ano
Technologie
Snímač pohybu: Laserový

Mechanický scrolling: Ano

Rozměry/Váha
Výška [mm]: 118

Šířka [mm]: 75

Hloubka [mm]: 39

Hmotnost [g]: 125

Výrobce Genius
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Počet tlačítek 6
Bezdrátová Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius X-G510 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.