Hama uRage MMORPG

Cena produktu Hama uRage MMORPG není známa.

 

Popis produktu Hama uRage MMORPG: Herní myš Hama uRage  MMORPG Perfektní herní myš byla speciálně navržena pro hraní her MMO. Můžete si tak zahrát své oblíbené hry, jako je World of Warcraft, League of Legends, Star Wars The Old ...  Více informací


Hama uRage MMORPG - popis

Herní myš Hama uRage  MMORPG
Perfektní herní myš byla speciálně navržena pro hraní her MMO. Můžete si tak zahrát své oblíbené hry, jako je World of Warcraft, League of Legends, Star Wars The Old Republic, Elder Scrolls Online, Pán prstenů online nebo EverQuest s naprostou lehkostí a přesností. Myš má velmi rychlé reakce a je perfektním výběrem pro náruživé hráče her, kterým pomůže vyhrát každou bitvu.

Inovativní design
Myš má neotřelý luxusní herní design s možností barevného podsvícení. Na boku naleznete další, ne příliš běžná tlačítka. Ergonomický design pohodlně padne do ruky a můžete tak hrát hodiny a hodiny v kuse.

Jednoduché nastavení
U myši si jednoduše nastavíte až 18 tlačítek, přesně dle potřeby hráče v různých hrách. Nastavení rozlišení dpi si můžete vybrat z 5 přednastavených možností 800/1600/2400/3200/4000 dpi.

Kvalita
Myš má velmi rychlá tlačítka, díky velmi kvalitním spínačům Omron. O ochranu kabelu se postará kvalitní opletení. Myš má protiskluzový povrch a pro ještě lepší pohyb po ploše také teflonové nožičky. Protiskluzový povrch má výbornou přilnavost. Myš také vlastní integrovaný herní senzor pro nejvyšší přesnost. Rozlišení je až 4000 dpi se senzorem Avago. Unikátní kuličky vám umožní nastavení váhy myši pro naprosto perfektní hru.

Klíčové vlastnosti
Perfektní herní myš propojíte s PC pomocí vysokorychlostního USB kabelu délky 1,8 metru a se snímací frekvencí 1000 Hz. Myš umožňuje nastavit optický senzor až do 4000 dpi a má 18 nastavitelných tlačítek. O zajímavý vzhled se postarají barevné LED diody. Nastavit si lze také hmotnost myši.

Technické parametry

Základní parametry

Rozhraní:

USB

Ergonomie:

pravoruká

Počet tlačítek:

18

Herní:

Ano

Technologie

Snímač pohybu:

Optický

Mechanický scrolling:

Ano

Výrobce Hama
Počet tlačítek 18
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hama uRage MMORPG užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Trackbally nebo Přelepky na klávesnici, Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice.