HP x4500

Cena produktu HP x4500 není známa.

 

Popis produktu HP x4500: Společnost HP vyrábějící kvalitní notebooky a příslušenství uvedla na trh bezdrátovou laserovou myš z řady HP x4500 pro všeobecné použití. Její elegantní, dokonale zpracovaný futuristický design ...  Více informací


HP x4500 - popis

Společnost HP vyrábějící kvalitní notebooky a příslušenství uvedla na trh bezdrátovou laserovou myš z řady
HP x4500 pro všeobecné použití. Její elegantní, dokonale zpracovaný futuristický design dodává myši sebevědomí.
Myš HP x4500 využívá laserový snímač, díky kterému ji lze použít téměř na libovolném povrchu. Jedná se o model vhodný
především pro praváky. Díky kompaktním rozměrům si tuto myš oblíbí i mobilní uživatelé, kteří kladou důraz na rozměry periférií nošených spolu s notebookem.
Díky laserovému snímání pohybu umožňuje myš plynulejší práci bez nepříjemného zadrhávání. Samozřejmostí je trojice tlačítek, kde třetí je společné se skrolovacím kolečkem.
Tento model používá pokročilý bezdrátový přenos na frekvenci 2.4 GHz. Myš je napájena dvojicí tužkovových typu AA baterií. V balení naleznete miniaturní USB přijímač komunikující s myší na rádiové frekvenci.

Výrobce Hewlett-Packard
Herní Ne
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP x4500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.