HP X7500

Cena produktu HP X7500 není známa.

 

Popis produktu HP X7500: Základní parametry Ergonomie: pravoruká Počet tlačítek: 5 Technologie Snímač pohybu: Laserový Bezdrátová technolo...  Více informací


HP X7500 - popis

Základní parametry
Ergonomie: pravoruká

Počet tlačítek: 5

Technologie
Snímač pohybu: Laserový

Bezdrátová technologie: Bluetooth

Mechanický scrolling: Ano

Myš HP X7500
X7500, to je dalším povedeným modelem myši společnosti HP. Myš nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Jedná
se o bezdrátovou Bluetooth myš s moderním designem, pěti tlačítky a vynikající mobilitou. Výhodou je vysoký dosah až 10 m, bezdrátové řešení pomocí Bluetooth a plná kompatibilita s Windows 8 a Mac OSX.
Jde to i bezdrátově
Tato bezdrátová myš zcela jistě zlepší Vaši mobilitu. Vynikající
je také rychlost myši, takže ji můžete používat bez problémů celý den.
Díky bezdrátovému provedení Vám nikde nebudou překážet kabely. Myška funguje na pokročilé technologii Bluetooth s dosahem až 10 m.
Laserový senzor
Myš HP x7500 využívá laserový snímač, díky kterému ji lze použít téměř na libovolném povrchu. Díky laserovému snímání pohybu umožňuje myš plynulejší práci bez nepříjemného zadrhávání.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátová optická myš používá precizní laserový senzor. Pro připojení k PC využívá bezdrátovou Bluetooth technologii s dosahem až 10 metrů. Nabídne celkem 5 ovládacích tlačítek. Kompatibilita je zaručena s operačními systémy Windows XP, Vista, 7, 8 a Mac OSX.

Výrobce Hewlett-Packard
Počet tlačítek 5
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP X7500 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.