HP Z8000

Cena produktu HP Z8000 není známa.

 

Popis produktu HP Z8000: Základní parametry Rozhraní: USB Ergonomie: univerzální Počet tlačítek: 2 Technologie Snímač pohybu: Laserový ...  Více informací


HP Z8000 - popis

Základní parametry
Rozhraní: USB

Ergonomie: univerzální

Počet tlačítek: 2

Technologie
Snímač pohybu: Laserový

Bezdrátová technologie: Bluetooth

Dotykový scrolling: Ano

Čtyřsměrný scrolling: Ano

Bezdrátová myš HP Z8000
Užijte si krásný design myši HP Z8000. Jedná se o úžasně elegantní myš s nízkoprofilovým designem,
nízkoenergetickým připojení pomocí Bluetooth a s kapacitním dotykovým ovládáním. S oblíbeným laserovým snímačem má tato inovativní myš skvělý předpoklad pro práci prakticky na jakémkoliv povrchu.
Skutečný komfort a elegance
Bezdrátová myš HP Z8000 se vyznačuje futuristickým vytříbeným designem a je tak přímo předurčena pro uživatele v pohybu, jako příslušenství jejich notebooku. Vynikající mobilita, dlouhá
výdrž baterií a precizní snímání jakéhokoli povrchu jsou charakteristické pro tuto myš. Díky speciálnímu tenkému designu vypadá myš dobře na jakémkoliv pracovním stole.
Laserový snímač a podpora Windows 8
Bezchybný pohyb po pracovní ploše zajišťuje oblíbený laserový snímač, který vyniká vyspělým snímáním pohybu na prakticky každém povrchu. Její ergonomický design umožňuje použití v pravé i levé ruce. Pomocí dotykových gest získáte opravdu rychlou navigaci a speciálním gestem pak rychlý přístup k nabídce start systému Windows 8.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátová Bluetooth myš HP Z8000 nabízí precizní laserový snímač s vysokým rozlišením. Bezdrátovou komunikaci mezi myší a počítačem zajišťuje bezdrátová Bluetooth technologie. Myš je kvalitně zpracovaná s výškou jen 17 mm a boky z leštěného kovu.

Výrobce Hewlett-Packard
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Počet tlačítek 2
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Z8000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.


Zkuste také...

hp comfort gripHP x6000HP X3000HP Z5000HP x4500HP X3500HP X3900HP Z3200HP X9000HP X1200