Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Logitech G303 Daedalus Apex

Logitech G303 Daedalus Apex

Cena produktu Logitech G303 Daedalus Apex není známa.

 

Popis produktu Logitech G303 Daedalus Apex: Herní myš Logitech G303 Daedalus Apex Herní řada myší Logitech Gaming Mouse poskytuje speciální design pro hráče počítačových her. Užijte si hraní her se stylovou optickou myší G303 Daedalus Apex...  Více informací


Logitech G303 Daedalus Apex - popis

Herní myš Logitech G303 Daedalus Apex
Herní řada myší Logitech Gaming Mouse poskytuje speciální design pro hráče počítačových her. Užijte si hraní her se stylovou optickou myší G303 Daedalus Apex, která vám poskytne náskok před soupeři. Myš je vybavena velmi přesným optickým snímačem Delta Zero, 6 programovatelnými tlačítky a nabídne kovový napínací systém pro levé a pravé tlačítko. G303 Daedalus Apexvám dodá nejen dokonalou přesnost, ale také ten správný herní styl díky programovatelnému RGB podsvícení.

Delta Zero senzor
Jak již bylo uvedeno, tato herní myška je vybavena vysoce citlivým Delta Zero snímačem PMW3366 s vysokou přesností snímaného pohybu. Senzor má citlivost až 12000 DPI a díky tomu přesně reaguje na pohyby vaší ruky.

6 programovatelných tlačítek a 3 profily
Pomocí software Logitech Gaming Software (pro stažení) můžete nastavovat makra a libovolné herní příkazy na 6-ti programovatelných tlačítkách. Nastavte si myš přesně podle svých potřeb se sadou programovatelných tlačítek. Naprogramujte si a uložte do paměti až tři profily, včetně maker, podsvícení, frekvence rozhraní a nastavení citlivosti DPI.

Kovový napínací systém pro levé a pravé tlačítko
Hry jsou jedny z nejnáročnějších her na tlačítka myši, s rychlým klikáním několikrát za sekundu. Kovová pružina napínacího systému pro levé a pravé tlačítko myši dodává optimální pnutí tlačítkům, čímž se zlepšují reakce a pocit z hraní.

Ultra odolná konstrukce
Při hraní her dochází extrémní zátěži tlačítek myši. Právě pro tyto případy jsou herní myši společnosti Logitech vybaveny nadstandardními mechanickými mikrospínači, které jsou dimenzovány až na 20 miliónů kliknutí.

Mějte pod kontrolou nastavení citlivosti
Pro každou akci je vhodné jiné rozlišení snímače, například při přesném zaměření ostřelovače oceníte nižší nastavení citlivosti. Abyste nemuseli měnit citlivost pomocí softwaru, můžete ji změnit velice jednoduše přímo na myši. Rychle změníte nastavení citlivosti od minimálních 200 DPI až po nejvyšší 12000 DPI.

Klíčové vlastnosti
Logitech G303 Daedalus Apex je herní myší s optickým senzorem PMW3366 s technologií Delta Zero, která nabízí rozlišení snímacího prvku 200 až 12000 dpi. Samozřejmostí jsou také vysoce kvalitní mikrospínače s předpokládanou výdrží až 20 miliónů kliknutí. Myš je vybavena 32-bit ARM procesorem, je vybavena programovatelným RGB podsvícením, umožní maximální zrychlení přes 40G, rychlost přes 300 ips (palců/sekunda) a polling rate 1000 Hz (1ms). Jak již je u firmy Logitech zvykem tak spolu s myší máte možnost využívat snadno použitelný konfigurační software.

Základní parametry
Rozhraní: USB

Ergonomie: pravoruká

Počet tlačítek: 6

Herní: Ano
Technologie
Snímač pohybu: Optický

Mechanický scrolling: Ano

Rozměry/Váha
Výška [mm]: 115

Šířka [mm]: 65

Hloubka [mm]: 37

Hmotnost [g]: 127

Výrobce Logitech
Počet tlačítek 6
Herní Ano
Typ snímání Optická
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech G303 Daedalus Apex užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.