Logitech G600 MMO

Cena produktu Logitech G600 MMO není známa.

 

Popis produktu Logitech G600 MMO: Základní parametry Ergonomie: pravoruká Herní: Ano Počet tlačítek: 20 Rozhraní: USB Technologie Čtyřsměrný scrolling: Ano Laserová: Ano Mechanický scrolling: Ano Ostatní parametry ProGaming: Ano L...  Více informací


Logitech G600 MMO - popis

Základní parametry Ergonomie: pravoruká Herní: Ano Počet tlačítek: 20 Rozhraní: USB Technologie Čtyřsměrný scrolling: Ano Laserová: Ano Mechanický scrolling: Ano Ostatní parametry ProGaming: Ano Logitech představil herní myš Logitech G600 MMO Gaming Mouse s 20 speciálními tlačítky pro hry typu MMO, a to hned ve dvou barevných variantách (bílá, černá). Hráči MMO her, těšte se! Herní myška od Logitechu Vám poskytne celkem 12 speciálních MMO tlačítek pro ovládání palcem. Pro běžnou obsluhu jsou k dispozici tři primární tlačítka, z nichž plní rolovací kolečko také funkci tlačítka s možností naklápění. Pod ním je též tlačítko pro přepínání citlivosti DPI a profilů. Navíc je vše rovnou nakonfigurováno pro okamžité hraní bez zdlouhavé instalace. Funkce G-Shift pod tlačítkem v pravé části umožňuje zdvojnásobit funkčnost ostatních tlačítek myši, takže získáte obrovské možnosti konfigurace a maximální flexibilitu. RGB podsvícení panelu s 12ti tlačítky je plně nastavitelné. Můžete si tak rozsvítit a nastavit si barvy podle svých představ. Uvnitř myši jsou dokonce tři paměťové profily pro trvalý přístup ke všem údajům o tlačítkách, snímání a barvám podsvícení na libovolném počítači. Logitech G600 MMO Gaming Mouse nabízí nastavitelné rozlišení laserového snímače 200 až 8200 DPI při zpracování obrazu za 11,25 MPix/s, 25 G zrychlení a maximální rychlosti až 4,06 m/s. Tlačítka jsou schopna vydržet až 20 milionů klepnutí, což je další velmi zajímavá informace. K počítači se myš připojuje pomocí 2metrového USB kabelu. Myš má hmotnost 133 gramů (bez kabelu) a rozměry 118 mm x 75 mm x 41 mm.

Výrobce Logitech
Herní Ano
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Počet tlačítek 20
Bezdrátová Ne

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech G600 MMO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.