Marvo G928+G1 Set

Cena produktu Marvo G928+G1 Set není známa.

 

Popis produktu Marvo G928+G1 Set: Herní set optické myši a herní podložky Marvo G928+G1, černá/červená Skvělý herní set skládající se z optické myši a hrací podložky. * odolné spínače s životností 5 mil kliknutí * optický s...  Více informací


Marvo G928+G1 Set - popis

Herní set optické myši a herní podložky Marvo G928+G1, černá/červená
Skvělý herní set skládající se z optické myši a hrací podložky.

* odolné spínače s životností 5 mil kliknutí
* optický senzor
* DPI nastavitelná ve 4 krocích
* 8 tlačítek
* barevné podsvícení se 7mi barvami
* herní podložka pod myš

Odolnost
Myš disponuje velmi odolnými spínači, které přežijí i to nejbrutálnější klikání. Můžete se taktéž spolehnout na dokonalou odezvu při klikání. Životnost spínačů je cca 5 miliony kliknutí.
Precizní optický senzor
Myš je vybavena optickým senzorem pro hladký, rychlý a plynulý pohyb a citlivostí 800 – 3 200 DPI v krocích 800/1200/2400/3200 – tato výbava činí z myši dokonalý nástroj pro přesné sledování nepřátel, kdy víte, že každý pohyb má význam a váš cíl bude vždy zaměřen rychle a přesně.

8 tlačítek
Myš je vybavena 8 tlačítky, kdy jsou všechna tato tlačítka umístěna na myši zcela přirozeně a instinktivně, takže se dostanete k širokému množství funkcí tlačítek snadno a rychle.
Barevné podsvícení
Za zmínku stojí také designové podsvícení myši, které vám umožňuje vybrat si jednu ze sedmi různých barevných variací. Myš se díky tomuto podsvícení stane opravdovým skvostem na vašem stole.

Podložka pod myš
Skvělou optickou myš z tohoto setu perfektně doplňuje designová herní podložka pod myš, která vás podpoří v každé herní bitvě.
Tato podložka vám díky materiálu s vysokou hustotou nabízí skvělé možnosti pohybu myši pro její snadné a efektivní používání. Kromě toho je povrch podložky odolný proti potu což zabraňuje nechtěnému zkroucení hran. Samozřejmostí je pak také protiskluzová gumová základna, díky které máte jistotu, že se vám podložka v zápalu hry nebude nikam posouvat.
Klíčové vlastnosti
Herní myš s optickým senzorem, 8ti tlačítky a s DPI nastavitelným ve 4 krocích 800/1200/2400/3200. Odolné spínače s životností cca 5 mil. kliknutí. Designové podsvícení myši v 7 různých barvách. Rozhraní USB 2.0. Délka kabelu 1,5 m. Podpora OS Windows XP anebo novější. Rozměry myši 122 x 79 x 42 mm. Kromě myši součástí balení také herní podložka s provedením proti potu a s protiskluzovou gumovou základnou. Rozměry 287 x 244 x 3 mm.

Výrobce Marvo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marvo G928+G1 Set užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Trackbally, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.