Marvo M703W

Cena:

468

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Marvo M703W: Marvo M703W Hrajte v pohodlí s touto ergonomickou myší a zároveň si užijte super výkon. Herní myš Marvo M703W je stvořena pro každodenní hraní, bez nepříjemných pocitů. * Ergonomická herní my...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem CZC.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem CZC.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Marvo M703W - popis

Marvo M703W
Hrajte v pohodlí s touto ergonomickou myší a zároveň si užijte super výkon. Herní myš Marvo M703W je stvořena pro každodenní hraní, bez nepříjemných pocitů.

* Ergonomická herní myš
* Optický senzor Pixart 3212
* Bezdrátové připojení s dosahem 10 metrů

Stálý výkon
Díky spínači, jenž je perfektní pro bezdrátové myši, se můžete těšit ze stabilního výkonu s nízkou spotřebou. K dispozici budete mít samozřejmě i dostatek tlačítek pro univerzální využití a s tlačítkem pro nastavení DPI lze dosáhnout rychlosti pohybu, která bude oporou Vaší přesnosti.
Bezdrátové pohodlí
Plně ergonomický tvar se bude na první pohled zdát nemilý, možná až nepříjemný, ale po chvilce používání této myši ucítíte pozitivní změnu, zejména ve zdraví vašich zápěstí. Další úroveň pohodlí obstarává bezdrátové připojení díky USB nano přijímači, který vás zbaví boje s kabelem.
Dokonalé provedení
Myš disponuje pestrým podsvícením, které se u těchto myší jen velice zřídka vidí. Pro maximální výdrž lze toto podsvícení samozřejmě vypnout. Jako třešničkou na dortu je jemný potah myši, díky kterému bude myš v ruce držet pevně a po pocitové stránce bude neobvykle příjemná.
Klíčové vlastnosti
Ergonomická herní myš. Optický senzor Pixart 3212. Nastavitelné rozlišení 1000/1600/2400 DPI. 6 tlačítek. Odezva 250 Hz. Nano přijímač. Bezdrátové připojení s dosahem 10 metrů. Integrovaná baterie.

Výrobce Marvo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marvo M703W užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Trackbally nebo Přelepky na klávesnici, Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice.