Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

Razer Mamba - RZ83-02480100-B3M1

Razer Mamba - RZ83-02480100-B3M1

Cena:

od 6 986 Kč do 7 299 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Razer Mamba - RZ83-02480100-B3M1: Herní bezdrátová myš Razer Mamba HyperFlux a podložka Firefly HyperFlux Bezdrátová myš, která nepotřebuje baterie? Tak takové je řešení společnosti Razer v podobě nové myši Mamba HyperFlux a spec...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz IT, Elektronika, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz IT, Elektronika popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Razer Mamba - RZ83-02480100-B3M1 - popis

Herní bezdrátová myš Razer Mamba HyperFlux a podložka Firefly HyperFlux
Bezdrátová myš, která nepotřebuje baterie? Tak takové je řešení společnosti Razer v podobě nové myši Mamba HyperFlux a speciální podsvícené podložky FireFly Hyperflux. Přináší vám tak dokonalou bezdrátovou svobodu v lehkém provedení, které není zatíženo baterií.
 

Co můžete získat?

* Již nebudete muset měnit nebo dobíjet baterie.
* Inovativní technologie indukčního přenosu energie.
* Výkonnou myš, kterou ocení i profesionální hráč.
* Lehkou myš, která vám dá svobou pro dlouhé bitvy.
* Výjimečný styl podsvícené podložky.

 

Jak to funguje?

Myš využívá inovativní technologii magnetického indukčního dobíjení Razer HyperFlux Wireless Power Technology, která efektivně přenáší energii do malých kondenzátorů v myši přímo ze speciální podsvícené podložky FireFly Hyperflux.

 

Výkonná a lehká myš

Absence baterí poskytuje myši Mamba HyperFlux hmotnostní výhodu, z čehož můžete, při dlouhých herních seancích, těžit i vy. Dalším aspektem, který dokážete ocenit je výkon snímače. Optický senzor páté generace má rozlišení 16 000 DPI, zvládne zpracovat pohyb až 450 palců za sekundu a přetížení 50 G. K dispozici je celkem 9 programovatelných tlačítek a kompatibilita s ovládacím softwarem Razer Synapse 3. Samozřejmostí je RGB osvětlení Razer Chroma. Co víc si přát?

 

 

Podložka do každé situace

Podložka Razer Firefly HyperFlux je vybavena duálním povrchem pro větší flexibilitu hry. Snadno změníte povrch mezi tvrdým pro rychlé přejíždění myší nebo měkký pro přesné zaměření. Ani tady nechybí RGB osvětlení Razer Chroma.  

 

Spolehlivé bezdrátové připojení

S přijímačem komunikuje myš pomocí adaptivního rádia Adaptive Frequency Technology v pásmu 2,4 GHz, které vždy přeladí na tu nejméně zarušenou frekvenci. Je však také možné připojit kabel a používat myš s libovolnou podložkou.

 

Klíčové vlastnosti

Bezdrátová myš bez baterií Razer Mamba HyperFlux a podložka Firefly HyperFlux využívají pro přenos energie indukční technologii Razer HyperFlux Wireless Power Technology. Myš obsahuje optický senzor páté generace 16 000 DPI, zvládne zpracovat pohyb až 450 palců za sekundu, přetížení 50 G a podporuje 1000 Hz Ultrapolling. K dispozici je celkem 9 programovatelných tlačítek. Kolečko herní třídy a tlačítka Razer Mechanical Mouse Switches. Bezdrátové připojení pomocí adaptivního rádia Adaptive Frequency Technology v pásmu 2,4 GHz. Možnost kabelového připojení USB. Podložka nabízí tvrdý a měkký povrch. RGB osvětlení Razer Chroma a kompatibilita s ovládacím softwarem Razer Synapse 3.

Zkompletujte Razer herní výbavu také herními sluchátky Razer.

Výrobce Razer

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Razer Mamba - RZ83-02480100-B3M1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Trackbally, Redukce, přepínače klávesnice.