Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Myši >

SteelSeries Rival 650 Wireless

SteelSeries Rival 650 Wireless

Cena produktu SteelSeries Rival 650 Wireless není známa.

 

Popis produktu SteelSeries Rival 650 Wireless: SteelSeries Rival 650 Bezdrátová herní myš se super výkonem, to je myš SteelSeries Rival 650. V této myši se hráčům představujeme světově nejvyspělejší senzorový systém TrueMove3 +. Nový systém d...  Více informací


SteelSeries Rival 650 Wireless - popis

SteelSeries Rival 650
Bezdrátová herní myš se super výkonem, to je myš SteelSeries Rival 650. V této myši se hráčům představujeme světově nejvyspělejší senzorový systém TrueMove3 +. Nový systém duálních snímačů kombinuje sledování pohybu periferie v rozlišení 1 k 1 s průlomovým detekčním stavem její polohy. Vůbec poprvé se tak daří velmi přesně zaznamenávat pohyb myši a v reálném čase je přenášet na počítačový monitor - výsledkem tohoto všeho je bezprecedentní míra přesnosti a věrnosti přeneseného pohybu vaší dlaně.

Ty nejlepší vlastnosti

* Velmi rychlé dobíjení
* Plné nabití baterie až na 24 hodin hry
* Možnost konfigurace hmotnosti a vyvážení těžiště
* Technologie Quantum Wireless s polling rate 1 000 Hz a odezvou 1 ms
* Duální systém senzorů

Rychlé nabíjení

Někdo by mohl považovat bezdrátové provedení myši za nevýhodu, kvůli nutnosti dobíjení baterií nebo jejich výměny. Ale opak je pravdou! Výrobce myslel na všechno. Myš vybavil rychlým nabíjením přes USB port. Za pouhých 15 minut nabíjení získáte energii pro až 10 hodin hraní. Tří hodin hraní lze dosáhnout po pouhých 5 minutách dobíjení. A pokud myš necháte dobít do plné kapacity, vydrží až 24 hodin!

Pozná, že je ve vzduchu

Zatímco většina herních myší zpracovává odstup od podložky díky jedinému primárnímu senzoru, Rival 650 pracuje také se speciálním "hloubkovým" snímačem. Nikdy proto znovu nemusíte posunovat myší tehdy, když ji v zápalu boje nadzvednete a opět položíte.

Rozlišení v měřítku 1:1

TrueMove3 je optický senzor s kapacitou 12 000 CPI, 350 IPS navržený hardwarovými kouzelníky z firmy PixArt. TrueMove3 umí sledovat pohyb myši v měřítku 1 k 1. Přesunutí myši o určitou vzdálenost po podložce se promítne do stejného pohybu po herní obrazovce.

Perfektně vyvážená

Periferie využívá nový systém vyladění těžiště, který zahrnuje pohyblivé závaží a možnost vlastního přizpůsobení hmotnosti myši. Poskytuje tak variabilní možnosti v otázce úpravy této periferie k jakékoliv herní situaci a vašemu stylu.

Vychytaný úchop a ovládání

Boky myši Rival 600 mají jedinečnou silikonovou úpravu, která umožňuje její lepší uchopení. Díky tomu splňuje náročné požadavky profesionálních hráčů. 32bitový procesor ARM přispívá svým výkonem k rychlému přenesení vašich požadavků do počítače a umožňuje nejen upravovat osvětlení myši, ale také programovat její tlačítka.

Klíčové vlastnosti

Herní bezdrátová optická myš s exkluzivní technologií Quantum Wireless - polling rate 1 000 Hz, odezva 1 ms. Velmi rychlé nabíjení. Duální systém senzorů (optický senzor TrueMove 3 a "hloubkový" senzor). Rozlišení 100-12000/IPS 350+. Zrychlení 50 G. Možnost zvednutí 0,5 - 2 mm. Ergonomický design. Výkonný 32bitový procesor.

Výrobce SteelSeries

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SteelSeries Rival 650 Wireless užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Podložky pod myš nebo Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice, Trackbally.