Trust Nanou

Cena produktu Trust Nanou není známa.

 

Popis produktu Trust Nanou: Myš Trust Nanou Bezdrátová myš Trust Nanou je ideální myší pro přenos i pro ovládání Windows 8. Kompaktní provedení a bezdrátové připojení pomocí miniaturního přijímače z ní dělá ideálního společ...  Více informací


Trust Nanou - popis

Myš Trust Nanou
Bezdrátová myš Trust Nanou je ideální myší pro přenos i pro ovládání Windows 8. Kompaktní provedení a bezdrátové připojení pomocí miniaturního přijímače z ní dělá ideálního společníka pro váš notebook a na cesty.
Výrobce Trust
Trust je renomovaným výrobcem cenově dostupného a atraktivního příslušenství k počítačům. Již 25 let působí společnost jako inovátor a značka, která reprezentuje kvalitu za přijatelnou cenu. Díky více než třem stům produktů pro notebooky a stolní počítače, které jsou k dispozici v řadě barev a velikostí, se jedná o značku pro každého. Výrobky mají stylový design, jsou cenově dostupné a snadno se používají.
Pohodlí při práci
Jedná se o bezdrátovou myš, která je tvořena dvojicí tradičních tlačítek, jež jsou doplněny rolovacím kolečkem/tlačítkem. Její univerzální ergonomický design je vhodný pro praváky i leváky.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátová myš nabízí kompaktní rozměry a snadný přístup i k Windows 8. O příjem pohybu myši se stará miniaturní bezdrátový přijímač do USB portu, který lze uložit přímo do myši a uživatel se tak nemusí obávat jeho ztráty při transportu. Dosah bezdrátové komunikace v pásmu 2.4 GHz je až 8 m. O napájení se starají dvě AAA baterie.
Rozměry produktu jsou 75 x 43 x 30 a jeho hmotnost je pouhých 82 gramů.

Základní parametry
Rozhraní: USB

Ergonomie: univerzální

Počet tlačítek: 3

Technologie
Snímač pohybu: Optický

Bezdrátová technologie: Radio Frequency

Mechanický scrolling: Ano

Výrobce Trust
Typ snímání Optická
Připojení USB
Počet tlačítek 3
Bezdrátová Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trust Nanou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Trackbally nebo Přelepky na klávesnici, Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice.